

Roată fixă din polipropilență cu diametru de 40 mm și rulment din POM, capabilă să suporte 20 kg. Montajul pe pat și axa de 6 mm o fac compatibilă cu diverse aplicații de mobilier și dispozitive. Rezistență termică de -10 la +50°C garantează performanță în condiții variabile, iar rulmentul asigură mișcare lin și silențioasă.
| Sarcina maxima | 20 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 40 mm |
| Înălţime | 54 mm |
| Lăţime | 17 mm |
| Diametrul axei | 6 mm |
| Lungimea axei | 20 mm |
| Material | PP |
| Tip | în mod constant |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | POM |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.