
Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă profesională cu motor puternic 600W și viteza de rotație 16.000 RPM pentru rindeluire rapidă și eficientă. Lărgimea maximă de rindeluire de 82 mm acoperă suprafețe mari, iar adâncimea reglabilă de 0-2 mm permite control precis al materialului îndepărtat. Clasa de izolare II și grad de protecție IP20 asigură siguranță în utilizare. Include orificiu de extragere a prafului și accesorii. Nivel de zgomot 83 dB(A).
| Putere | 600 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 16000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Adâncimea de rindeluire | 0-2 mm |
| Latime de rindeluire max | 82 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.84 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.2 kg |
| Setați conținutul | avion |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.