













Rigolă de 40 cm din oțel inoxidabil 304, seria Tocantins, concepută pentru drenaje eficiente în spații umede diverse. Dotată cu grătar electric și canal cu sifon integrat, asigură scurgerea rapida și prevenirea mirosmelor. Sistemele brevetate SMARTthru, EASYclean și GRIPstrong facilitează montajul și întreținerea, iar tehnologia HYDROcloth optimizează debitul apei.
| Serie | Tocantins |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | Tocantins |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 400 mm |
| Latimea jgheabului | 70 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| SMARTthru | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.