











Rigolă de duș lineară din oțel inoxidabil 304 cu grătar din sticlă albă securizată, lungime 700 mm. Sistem WET&DRY versatil cu sifon integrat (52 mm), ideal pentru cabine de duș, piscine, terase și balcoane. Dotată cu tehnologia EASYclean pentru ușurință în curățare, GRIPstrong pentru stabilitate și SMARTthru pentru flux optimal. Setul include canal cu sifon, grătar electric, picioare reglabile și izolator acustic. Design EXTRAslim cu montaj rapid prin EASYfix.
| Serie | White Glass |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | sticlă securizată |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 700 mm |
| Latimea jgheabului | 70 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| WET&DRY | da |
| SMARTthru | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.