
Rigolă de duș din oțel inoxidabil 304 cu dimensiune 150x150mm, seria Quad, ideală pentru scurgerea apei în cabine de duș și zone umede. Funcționalitate WET&DRY cu sifon integrat (înălțime 52mm) și grătar din oțel periat. Set complet cu picioare de montaj reglabile, covoraș izolator și cârlig pentru ridicarea grătarului. Conexiune 50/40mm, gulerul de fixare 20mm.
| Serie | Quad |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | farfurie de pastă |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 150 mm |
| Dimensiunea jgheabului | 150x150 mm |
| Latimea jgheabului | 150 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| WET&DRY | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.