











Rigolă liniară seria Olimp, fabricată din oțel inoxidabil 304, cu lungimea de 600 mm și lățime de 70 mm. Echipată cu sistem WET&DRY pentru drenare eficientă și grătar electric. Include sifon cu înălțime de 52 mm, picioare de montaj reglabile, covoraș izolator și cârlig pentru ridicarea grătarului. Caracteristici avansate: SMARTthru, EASYclean, GRIPstrong, HYDROcloth și EASYfix asigură performanță superioară și întreținere simplificată. Potrivită pentru cabine de duș, piscine, balcoane și terase.
| Serie | Olimp |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | Olimp |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 600 mm |
| Latimea jgheabului | 70 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| WET&DRY | da |
| SMARTthru | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.