













Rigolă liniară de duș din seria Napo, 30 cm lungime, fabricată din oțel inoxidabil 304. Sifon reglabil 52 mm cu conexiuni 50/40 mm pentru drenaj optim. Dotată cu tehnologii avansate: grătar electric, izolare termică, cârlig pentru ridicare ușoară și covoraș izolator. Aplicații multiple: cabine de duș, piscine, spălătorii, balcoane și terase. Set complet cu fittinguri de montaj și picioare reglabile.
| Serie | Napo |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | Napo |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 300 mm |
| Latimea jgheabului | 70 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| SMARTthru | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.