






Rigolă duș pentru perete din seria Brick, 300mm lungime, din oțel inoxidabil 304 de înaltă calitate. Sistem WET&DRY versatil pentru cabine de duș, piscine, spălătorii și terase. Dotare avansată cu sifon de 52mm, conectare 50/40mm, picioare de montaj reglabile și grătar electric. Caracteristici premium: SMARTthru, EASYclean, GRIPstrong, HYDROcloth, STRAINer și HQwelding pentru montaj sigur. Include covoraș izolator și cârlig de ridicare pentru acces ușor la curățare.
| Serie | Brick |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | farfurie de pastă |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 300 mm |
| Latimea jgheabului | 50 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| WET&DRY | da |
| SMARTthru | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.