









Rigolă de duș profesională din oțel inoxidabil 304, lungime 800mm, ideal pentru cabine de duș și zone umede. Tehnologie WET&DRY permite utilizare în ambianță uscată și umedă. Design 2IN1 compact cu înălțime sifon 52mm și grilă detașabilă pentru curățare ușoară. Echipat cu picioare reglabile pentru montaj precis și izolator fonic. Setul complet include grătar electric, sifon și accesorii montaj.
| Serie | Umed și uscat |
| Brand | FALA |
| Model de grătar | farfurie de pastă |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Lungimea jgheabului | 800 mm |
| Latimea jgheabului | 70 mm |
| Lățimea gulerului | 20 mm |
| Înălțimea sifonului | 52 mm |
| Dimensiunea conexiunii | 50/40 mm |
| WET&DRY | da |
| 2IN1design | da |
| EASYclean | da |
| GRIPstrong | da |
| HYDROcloth | da |
| STRAINer | da |
| HQwelding | da |
| EXTRAslim | da |
| EASYfix | da |
| Aplicație | bai - cabine de dus |
| Setați conținutul | grătar electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.