









Primești un email când produsul revine în stoc:
Remorcă mică compatibilă cu motocositoarele din seria YT, ideal pentru transport de materiale în grădină sau pe suprafețe mici. Capacitate de încărcare până la 225 kg, construcție metalică robustă și roți pneumatice de 15 inci asigură stabilitate și mobilitate pe diferite tipuri de teren. Echipată cu colică, permite desfăşurarea facilă. Dimensiuni compacte: 970x715x340 mm.
| Pentru | YT-85550 |
| Brand | YATO |
| Sarcina maxima | 225 kg |
| Dimensiuni | 970x715x340 mm |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Un tip de cerc | pneumatic |
| Diametrul cercului | 15" (381 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.