





Reflector dublu cu LED SMD de 2x20W, producând 3800 lm, cu culoare de 6500 K pentru o iluminare naturală de calitate. Echipat cu trepied telescopic reglabil între 0,59–1,22 m și sticlă securizată, oferă stabilitate și protecție. Tensiune 230 V, factor de putere 0,9, cablu de 2 m inclus.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 20 x2 W |
| Fluxul luminos | 1900 x2 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Sursa de lumina | 30 x2 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.59-1.22 m |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.