





Proiector SMD LED dublu cu putere totală 60W (2x30W), producând 5700 lm de lumină rece (6500K). Alimentare 230V cu factor de putere 0.9, indicele CRI Ra ≥80 pentru redare fidelă a culorilor. Structură din metal ușor cu difuzor din sticlă securizată, culoare negru. Trepied telescopic inclus, reglabil între 0,59–1,22 m, cu cablu de 2 m. Ideal pentru iluminat pe șantiere, ateliere și zone de lucru cu cerințe ridicate de vizibilitate.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 x2 W |
| Fluxul luminos | 2850 x2 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Sursa de lumina | 45 x2 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.59-1.22 m |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 1.14 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.