



Proiector LED SMD de putere mare cu 45 LED-uri, furnizând 2850 lm la 6500 K (lumină albă rece). Realizat din metal ușor cu abajur din sticlă securizată, rezistent și durabil. Funcționează la 230V AC și dispune de factor de putere 0.9 pentru eficiență energetică.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 2850 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 181x169.5x32 mm |
| Sursa de lumina | 45 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Lungimea cablului | 0.25 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.