










Reflector profesional cu LED SMD oferă flexibilitate maximă datorită alimentării duale (rețea 230V și baterie Li-Ion 7.4V, 4000 mAh). Dispune de patru nivele de luminozitate ajustabile: 5000 lm (100%), 1500 lm (30%), 500 lm (10%) și mod continuu cu 1700 lm, adaptabile la orice situație de lucru. Rază de lucru până la 90 m la putere maximă.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Aceasta poate afecta vederea.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 5000 (100%) |
| Raza de lucru | 90 (100 %) |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 900x120x140 mm |
| Temperatura de culoare | 7000 |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 70 |
| Iluminare ambientală | 650 (100 %) |
| Unghi de lucru | 90 |
| Unghiul de incidență al luminii | 120 ˚ |
| Stand/trepied | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.96-1.8 m |
| Alimentare electrică | rețea de conectare |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 7.4 V d.c. |
| Timp de lucru | 1 (100%) |
| Timp de încărcare | 6 h |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx0.75 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Masa | 4.46 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.