






Reflector LED portabil cu putere de 10W și senzor de mișcare automat, oferind 3 moduri de iluminare cu flux luminos până la 1200 lm. Echipat cu magnet în bază pentru fixare rapidă pe suprafețe metalice și mâner ergonomic de transport. Senzorul detectează mișcarea într-un unghi de 120° pe o rază de lucru optimă. Baterie Li-Ion reîncărcabilă cu indicator de stare și temperatură de culoare 6500K pentru lumină naturală.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 10 |
| Fluxul luminos | 1200 (modul înalt + lumina reflectoarelor) |
| Moduri de iluminare | 3: ridicat |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 130x130x40 mm |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 80 |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Trepied inclus | nu |
| Dimensiunea firului trepiedului | M6 |
| Mâner de transport | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4400 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Timp de lucru | 2-2,5 (modul înalt + lumina reflectoarelor) |
| Timp de încărcare | 2.5-3 h |
| Tip încărcător | USB typu C |
| Protecție împotriva supraîncărcării și descărcării | da |
| Rezistenta mecanica | IK07 |
| Grad de protectie | IP54 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 260 (fără baterie), 350 (cu baterie) g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.