







Reflector portabil LED COB de 5W cu flux luminos de 300 lm și 5 moduri de iluminare diferite (COB 100%, COB 50%, COB Flash, lanterna 100%, lanterna 50%). Dispozitiv compact de 100x65x30 mm, din ABS cu abajur din PC limpid. Baterie Li-Ion 2000 mAh cu autonomie 3-4.5 ore și încărcare USB în 5.5 ore. Magnet încorporat în bază pentru fixare pe suprafețe metalice. Indicator LED pentru starea bateriei și temperatură de culoare 7000K pentru iluminare puternică și claritate.’,
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 5 W |
| Fluxul luminos | 300 lm |
| Moduri de iluminare | 5: COB 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 100x65x30 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Temperatura de culoare | 7000 K |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Timp de lucru | 3-4.5 h |
| Timp de încărcare | 5.5 h |
| Tip încărcător | USB |
| Grad de protectie | IP54 |
| Masa | 148 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.