





Reflector profesional cu LED SMD de înaltă calitate, oferă iluminare puternică cu flux luminos de 1000 lm (mod complet) sau 500 lm (mod redus 50%). Echipat cu 16 LED-uri care generează lumină albă naturală de 6500 K, cu indice de redare a culorilor CRI Ra ≥80 pentru acuratețe maximă.
Avertizări: Utilizați echipament de protecție personală adecvat. Respectați instrucțiunile de siguranță privind încărcarea bateriei.
| Tip | LED SMD |
| Brand | STHOR |
| Putere | 10 W |
| Fluxul luminos | 1000 (100%) |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 131x210x120 mm |
| Sursa de lumina | 16 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Unghi de lucru | 110 ˚ |
| Magnet | nu |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Energia bateriei | 8.14 Wh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Timp de lucru | 2 (100%) |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
| Tip încărcător | USB |
| Rezistenta mecanica | IK06 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Masa | 0.46 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.