

Reflector portabil cu LED COB de 10 W, oferind flux luminos de 680 lm cu 3 moduri de iluminare: 100%, 30% și ritm intermitent. Construct din PA6 cu fibră de sticlă GF30, echipat cu 2 magneți integraţi pentru fixare pe suprafețe metalice. Alimentare cu 4 baterii AA, ideal pentru lucrări în spații restrânse, reparații auto, construcții și alte aplicații profesionale. Compact și ușor: 375 g.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 10 W |
| Fluxul luminos | 680 lm |
| Moduri de iluminare | 3: 100% |
| Material | PA6 |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 160x120x45 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 2 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 4x1.5V; AA |
| Masa | 375 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.