





Reflector compact cu LED COB de 10W oferind flexibilitate cu două niveluri de intensitate: 100% (1000 lm) și 50% (500 lm). Echipat cu baterie Li-Ion de 4400 mAh cu autonomie extinsă și indicator de încărcare. Temperatura de culoare neutră (6500K) cu indice CRI ≥80 asigură redare precisă a culorilor. Include magnet integrat și cârlig pentru poziționare ușoară pe diverse suprafețe. Material ABS și metal ușor cu carcasă TPR pentru durabilitate și ușurință în transport.
| Tip | LED COB |
| Brand | STHOR |
| Putere | 10 W |
| Fluxul luminos | 1000 (100%) |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Caracteristici | COB 100% |
| Material | ABS |
| Material abajur | PC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 175x125x45 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 1 |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4400 mAh |
| Energia bateriei | 16.28 Wh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Timp de lucru | 2 (100%) |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
| Tip încărcător | USB |
| Rezistenta mecanica | IK07 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Masa | 0.56 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.