





Reflector LED SMD de 50W cu flux luminos de 4750 lm și senzor de mișcare integrat. Dispune de 75 LED cu temperatura de culoare 6500K și indice CRI Ra ≥80 pentru redare excelentă a culorilor. Unghiul de detectare de 120° și rază de 10±2 m, cu timp de întârziere reglabil 10-300 secunde. Carcasă din metal ușor cu abajur din sticlă securizată, perfect pentru iluminat exterior cu activare automată. Tensiune 230V, cablu scurt 0,25 m, instalare minimă la 3 m.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 50 W |
| Fluxul luminos | 4750 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 232x248.5x37 mm |
| Sursa de lumina | 75 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Raza de detectare a senzorului | 10 ± 2 m |
| Timp de întârziere a senzorului | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Lungimea cablului | 0.25 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP54 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 1 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.