



Reflector solar cu 60 LED-uri SMD și senzor inteligent de mișcare pentru iluminare automată a terenurilor și fasadelor. Detectează mișcarea în rază de 10 metri pe un unghi de 120°, cu delay de 30 secunde și senzor crepuscular pentru funcționare eficientă chiar și în zile înnorite. Putere de 4W cu flux luminos de 380 lm și temperatură de culoare neutră (4000K). Celula fotovoltaică de 1W asigură autonomie completă, iar abajurul din sticlă securizată protejează componentele interne.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 4 W |
| Fluxul luminos | 380 lm |
| Sursa de lumina | 60 LED |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Dimensiuni | 150x134x196 mm |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Raza de detectare a senzorului | 10 m |
| Timp de întârziere a senzorului | 30 s |
| Senzor de crepuscul | da |
| Sensibilitatea senzorului crepuscular | <10 lx |
| Stand/trepied | nu |
| Puterea unei celule fotovoltaice | 1 W |
| Tensiunea celulei fotovoltaice | 6 V d.c. |
| Eficiența celulelor fotovoltaice | 17 % |
| Schimbați pozițiile | 3 |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP44 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Numărul de cicluri de pornire/oprire | >15000 |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Energia bateriei | 8.14 Wh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | celula fotovoltaica |
| Timp de lucru | 3 h |
| Timp de încărcare | 6 h |
| Masa | 0.14 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.