



Proiector profesional cu 75 LED-uri SMD care oferă o iluminare uniformă și puternică de 4750 lm. Tensiune de operare 230V, cu factor de putere 0.9 și indice de redare a culorii CRI Ra ≥80, garantând culori precise. Construcție din metal ușor cu abajur din sticlă securizată, finisaj negru. Include trepied stabil și cablu de 1.5m. Protecție IP65 îl face potrivit și pentru utilizare în exterior sau în medii umede. Temperatura de culoare neutră 6500K este ideală pentru lucrări care necesită vizibilitate maximă.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 50 W |
| Fluxul luminos | 4750 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Sursa de lumina | 75 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 1.44 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.