



Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector profesional cu 45 LED SMD de 30W, care oferă un flux luminos de 2850 lm și o temperatură de culoare neutră de 6500K. Echipat cu cadru din metal ușor și geam securizat, asigură durabilitate și protecție IP65 împotriva apei și prafului. Include trepied stabil pentru poziționare ușoară la diferite înălțimi. Cablul de 1.5 m cu secțiune 3G x 1 mm² și izolație H05RN-F garantează siguranță. Indicele de redare a culorii CRI Ra ≥80 asigură percepție precisă a culorilor.
Aplicații: iluminare șantiere, zone de lucru, spații comerciale și industriale.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 2850 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Sursa de lumina | 45 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 1.07 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.