

Primești un email când produsul revine în stoc:
Reflector LED COB 20W cu stand telescopic reglabil, furnizează 1400 lumeni de lumină rece (6000K) pentru iluminare puternică a spațiilor de lucru. Corpul din aluminiu ușor și lentilă din sticlă securizată asigură durabilitate și performanță.
Material: Corp metal ușor, abajur sticlă securizată, culoare argintiu.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 20 W |
| Fluxul luminos | 1400 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | argint |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Puterea unei diode | 20 W |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥75 |
| Factorul de putere | 0.7 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.7-1.8 m |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Masa | 1 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.