







Reflector LED profesional de 20W cu flux luminos de 1600 lm și temperatură de culoare 6500K pentru iluminare rece și naturală. Dispune de 2 moduri de lucru (100% și 50%) pentru adaptare la necesități, cu autonomie de 5-10 ore în funcție de mod.
Notă: Acumulatorul și încărcătorul nu sunt incluși.
| Putere | 20 W |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 1600 lm |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | metal |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 80 |
| Unghi de lucru | 180 ˚ |
| Mâner de transport | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V d.c. |
| Timp de lucru | 5 (100%) |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 1.31 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.