

Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector profesional cu 2 LED COB de 20W fiecare, asigurând iluminare puternică și uniformă pentru șantiere și spații de lucru. Stativul reglabil de la 0,7 la 1,8m permite poziționare flexibilă după necesități. Temperatura de culoare de 6000K oferă lumină albă naturală, iar indicele CRI ≥75 garantează redare bună a culorilor.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 20 x2 W |
| Fluxul luminos | 1400 x2 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | argint |
| Sursa de lumina | 2 LED |
| Puterea unei diode | 20 W |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥75 |
| Factorul de putere | 0.7 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.7-1.8 m |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Masa | 2.2 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.