



Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector LED COB performant cu putere 30W și flux luminos 2100 lm, ideal pentru iluminare profesională a spațiilor comerciale și industriale. Tehnologie LED asigură eficiență energetică superioară și durată de viață extinsă. Temperatura de culoare 6000K oferă o lumină naturală, rece. Indice CRI Ra ≥95 garantează redare fidelă a culorilor.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 2100 lm |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | argint |
| Dimensiuni | 192x223x120 mm |
| Sursa de lumina | 1 LED |
| Puterea unei diode | 30 W |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥95 |
| Factorul de putere | 0.95 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 20000 h |
| Masa | 1.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.