







Reflector LED COB cu putere de 30 W și flux luminos de 3600 lm la 100% și 1800 lm la 50%. Echipat cu baterie Li-Ion 18V, oferă până la 40 minute la maxim și 80 minute la putere redusă. Temperatura de culoare de 6000-6500 K cu CRI ≥80 asigură o lumină naturală și de calitate ridicată. Unghi de lucru de 120° și mâner de transport convenabil îl fac perfect pentru șantiere și locuri de muncă. Carcasă din metal ușor cu abajur din PVC transparent.
| Tip | LED COB |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 3600 (100%) |
| Moduri de iluminare | 2: 100% |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | PVC |
| Culoarea abajurului | limpid |
| Dimensiuni | 220x205x62 mm |
| Temperatura de culoare | 6000-6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Mâner de transport | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V d.c. |
| Timp de lucru | 40 (100%) |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Durata de viata | 50000 h |
| Masa | 1.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.