











Proiector LED profesional cu flux luminos ajustabil de la 10000 lm (100%) la 1000 lm (10%), echipat cu 4 moduri de iluminare. Construcție din PA12 cu temperaturi de culoare variabile (2700-6500K) și design rotativ 360° pentru adaptabilitate totală. Include cârlig de suspensie, mâner transport și indicator încărcare baterie.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Fluxul luminos | 10000 (100%) |
| Moduri de iluminare | 4: 100% |
| Material | PA12 |
| Culoarea abajurului | PC |
| Dimensiuni | 278x256x333 mm |
| Temperatura de culoare | 2700 |
| Unghi de lucru | 360 ˚ |
| Cârlig | da |
| Număr de cârlige | 1 |
| Mâner de transport | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V d.c. |
| Timp de lucru | 14 (100%) |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Rezistenta mecanica | IK08 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 100000 h |
| Temperatura de functionare | -10 ~ +40 ˚C |
| Masa | 3,05 (fără baterie) kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.