





Primești un email când produsul revine în stoc:
Reductor de impact pentru scule pneumatice, conectare 3/4″ (F) la 1/2″ (M). Construcție din oțel CrMo SCM-440 tratat prin fosfatare pentru rezistență și durabilitate maximă. Dimensiuni compacte (55 mm lungime, 44 mm diametrul capacului) permite utilizare în spații restrânse. Ideal pentru atașarea dispozitivelor pneumatice pe manetele de impact standard.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea manerului | 3/4" (19.0 mm) (F) |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) (M) |
| Diametrul exterior al capacului | 44 mm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.