





Dispozitiv de încărcare profesional cu două gamme de tensiune (6V/2A și 12V/8A), controlate de microprocesor pentru protecție maximă. Compatibil cu bateriile umede, fixative, AGM și EFB, perfect pentru service-uri auto, ateliere și întreținere periodică a vehiculelor.
| Tensiune de încărcare | 6/12 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Curent de încărcare | 2/8 A |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 200 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 5-200 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Curentul rețelei | 0.85 A |
| Microprocesor | da |
| Tipul de afișare | LCD |
| Cârlig | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.8 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.