

Primești un email când produsul revine în stoc:
Redresor automat cu microprocesor pentru încărcarea bateriilor auto de 6V și 12V cu curent de 8A. Suportă baterii între 5-200 Ah și este compatibil cu baterii umede, fixative și AGM. Dispune de indicator LED pentru starea de încărcare și protecție automată a circuitului. Ideal pentru menținere și reîncărcare eficientă a bateriilor auto și industrial.
Caracteristici principale:
| Tensiune de încărcare | 6/12 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Curent de încărcare | 8 A |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 200 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 5-200 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Curentul rețelei | 0.8 A |
| Microprocesor | da |
| Comutator | nu |
| LED indicator de încărcare | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.9 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.