
Redresor compact și fiabil pentru încărcarea bateriilor 6V și 12V cu curent de 5,8A și capacitate maximă de 8A. Compatibil cu baterii umede cu capacitate 12-120Ah. Echipat cu LED indicator de încărcare, comutator și protecție la 32V/10A. Consumă doar 100W, clasă izolare II, ideal pentru garage și atelier.
| Tensiune de încărcare | 6/12 V d.c. |
| Brand | STHOR |
| Curent de încărcare | 5.8 A |
| Curent de încărcare max | 8 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 120 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 12-120 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Putere | 100 W |
| Microprocesor | nu |
| Siguranță | 32V / 10A |
| Comutator | da |
| LED indicator de încărcare | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 2 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.