

Redresor profesional cu microprocesor pentru încărcarea inteligentă a bateriilor auto 12V. Dispozitivul adapteaza automat curentul de incărcare (2, 6 sau 12A) în functie de capacitatea bateriei, asigurând o incărcare sigură și eficientă pentru baterii între 6-200 Ah. Ecran LED oferă feedback vizual asupra stării de funcționare, iar clasa de izolare II garantează siguranța utilizatorului. Ideal pentru utilizare în ateliere, garaj sau utilizare ocazională la domiciliu.
| Tensiune de încărcare | 12 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Curent de încărcare | 2/6/12 A |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 47-63 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 200 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 6-200 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Curentul rețelei | 1.24 A |
| Microprocesor | da |
| Comutator | nu |
| Tipul de afișare | LED |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 1.3 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.