

Primești un email când produsul revine în stoc:
Redresor profesional cu tensiune duală 12/24V și curent de încărcare de 25A, capabil să încarce baterii cu capacitate până la 350Ah. Alimentare la 230V AC, echipat cu comutator de selectare și suport de încărcare pentru stabilitate. Proiectat pentru baterii umede cu protecție conform clasei de izolare I și gradul IP20.
Avertizări: Deconectați sursa de alimentare înainte de a conecta sau deconecta încărcătorul. Atenție! Gaze explozive – protejați de flăcări și scântei. Asigurați ventilație corespunzătoare în timpul încărcării.
| Caracteristici | suport de încărcare |
| Brand | YATO |
| Tensiune de încărcare | 12/24 V d.c. |
| Curent de încărcare | 25 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitatea maximă a bateriei încărcate | 350 Ah |
| Capacitatea bateriei încărcate | 170-350 Ah |
| Tipul bateriei care se încarcă | umed |
| Curentul rețelei | 2.1/3.8 A |
| Microprocesor | nu |
| Comutator | da |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 14.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.