




Recuperator pneumatic profesional pentru ulei cu capacitate totală 90 l (bol 10 l, rezervor principal 70 l, control 10 l). Sistem cu presiune de extracție 0,7-0,8 MPa și debit aer 150 l/min pentru evacuare eficientă a uleiului uzat. Include 6 sonde de aspirație (flexibile și metalice), picioare mobile și design modular. Potrivit pentru ateliere auto și reparații mecanice. Temperature operare 40-60°C, motor cu putere acustică controlată.
| Presiune de extracție max | 0.8 MPa |
| Brand | YATO |
| Presiunea de extracție recomandată | 0.7 MPa |
| Presiune max. de golire a rezervorului | 0.18 MPa |
| Debitul de aer necesar | 150 l/min |
| Presiune negativă generată | -1 ÷ 0 MPa |
| Capacitate rezervor | 90 l |
| Capacitate bol | 10 l |
| Capacitatea rezervorului principal | 70 l |
| Capacitatea rezervorului de control | 10 l |
| Diametrul bolului | 410 mm |
| Înălţime | 150 cm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Temperatura fluidului | 40~60 ˚C |
| Presiunea sonoră | 101.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 119.8 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 20 kg |
| Setați conținutul | chiuvetă pneumatică și mașină de aspirare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.