Raspel triunghiular din carbură metalică (HM), dimensiuni 80x80x80 mm, cu grosimea lamei de 1 mm. Sistem de deschidere rapidă pentru montare și demontare ușoară. Compatible cu unelte multifuncționale YATO, Bosch OIS, Dremel, Black & Decker și altele. Indicat pentru sfâșiere, beton și materiale ceramice cu performanță ridicată.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82220 |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 80 mm |
| Înălţime | 80 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Grosimea lamei | 1 mm |
| Material | HM |
| Deschidere rapida | da |
| Aplicație | sfâșiere |
| Compatibil cu(e) | YATO |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.