
Primești un email când produsul revine în stoc:
Rangă profesională din oțel carbon #45, lungime 900mm, secțiune 30x15mm. Finisare lăcuită cu vârf întărit pentru duelabilitate în timp. Profil rectangular asigură distribuția forței pe suprafață largă. Masă 3kg, fabricată prin forjare tradițională. Ideală pentru lucrări de demonraj, îndreptare și îndoire în construcții și mecanică.
| Lungime | 900 mm |
| Brand | JUCO |
| Lăţime | 30 mm |
| Grosime | 15 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Finisarea piesei de lucru | întărit |
| Tehnologia de fabricație | falsificator |
| Profil | rectangular |
| Masa | 3000 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.