

Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă robustă și versatilă pentru lifting, demontat și lucrul la structuri. Realizată din oțel 65Mn întărit și acoperit cu pulbere de protecție, garantează rezistență maximă și longevitate. Profilul hexagonal asigură o bună distribuție a forțelor și ergonomie în mână.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 900 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 30 mm |
| Grosime | 17 mm |
| Material | otel 65Mn |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Finisarea piesei de lucru | întărit |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| Profil | în formă de hexagon |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.