
Furtun de conectare cu filet G3/8(F) x M10x1, diametru interior 8 mm și exterior 12 mm. Construcția din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM asigură durabilitate și rezistență la coroziune. Presiune maximă: 1 MPa, debit: 32 l/min, temperatură maximă de lucru: 70°C.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 300 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G3/8(F) x M10x1 (50 mm lungime) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.