
Racord flexibil din oțel inoxidabil cu tubulatură din cauciuc EPDM, ideal pentru conectarea spălătorilor de toaletă și supapelor de legătură. Cu lungime de 300 mm și diametru interior de 8 mm, asigură o curgere constantă de 32 l/min. Rezistă la presiuni de până la 1 MPa și temperaturi maxime de 70°C. Filetele de conectare sunt G3/8(F) x M10x1, garantând o instalare sigură și etanșă.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 300 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G3/8(F) x M10x1 (17 mm scurt) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.