
Furtun de conectare din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM, lungime 1000 mm, cu diametru interior 8 mm și exterior 12 mm. Filetare G3/8(F) x G3/8(M) pentru conectări standard la spălătoare și supape. Suportă presiune maximă de 1 MPa și temperatură până la 70°C, cu debit apă de 32 l/min. Material rezistent la coroziune, ideal pentru instalații sanitare durabile.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 1000 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G3/8(F) x G3/8(M) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.