
Racord flexibil pentru conectarea spălătoarelor de toaletă și supapelor de legătură, fabricat din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM de calitate. Lungimea de 600 mm oferă flexibilitate în instalare, iar filetele G1/2(F) x M10x1 asigură o conectare sigură. Rezistă la presiuni de până la 1 MPa și temperaturi maxime de 70°C, cu un debit apei de 32 l/min. Construcția robustă îi conferă longevitate în instalații sanitare.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 600 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x M10x1 (50 mm lungime) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.