
Racord flexibil de înaltă calitate, fabricat din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM, pentru conectări sigure și fiabile. Dimensiunile filetate G1/2(F) x G3/8(M) se adaptează la spălătoarele de toaletă și supapele de legătură. Rezistă la presiuni de până la 1 MPa și temperaturi până la 70°C, cu o curgere apei de 32 l/min. Lungimea de 600 mm asigură flexibilitate în instalare.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 600 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.