
Racord flexibil din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM, ideal pentru conectarea spălătorilor de toaletă și supapelor de legătură. Cu lungimea de 500 mm și diametrul interior de 8 mm, asigură o curgere stabilă de apă de până la 32 l/min. Filetele G1/2(F) x G3/8(M) permit montarea ușoară, iar presiunea maximă de 1 MPa și temperatura de operare până la 70°C garantează durabilitate și fiabilitate în instalații sanitare obișnuite.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 500 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.