
Racord flexibil din oțel inoxidabil cu interioare din cauciuc EPDM, lungime 300 mm, conectare G1/2(F) x G3/8(M). Diametru interior 8 mm, exterior 12 mm, cu curgere de 32 l/min și presiune maximă de 1 MPa. Temperatura de lucru până la 70°C, potrivit pentru conectarea spălătorilor de toaletă și supape de legătură.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 300 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.