
Racord flexibil fabricat din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM de înaltă calitate. Lungimea de 1000 mm se adapteaza la distanțe variabile. Conexiuni F1/2” la M3/8” pentru compatibilitate standard cu spălătoare și supape. Curgerea apei până la 32 l/min, presiune maximă 1 MPa, temperatură maximă 70°C. Diametru interior 8 mm, exterior 12 mm. Ideal pentru instalații sanitare moderne și sigure.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 1000 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.