
Racord flexibil fabricat din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM, cu lungimea de 1000 mm și filete mixte pentru conexiuni ușoare. Diametrul interior de 8 mm permite o curgere constantă de 32 l/min, ideal pentru instalații sanitare în baie și WC.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 1000 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G3/8(F) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.