
Racordul flexibil asigură conexiuni fiabile în instalațiile sanitare. Fabricat din oțel inoxidabil și cauciuc EPDM rezistent, suportă presiuni de până la 1 MPa și temperaturi până la 70°C. Cu diametru interior de 8 mm și debit de 32 l/min, este perfect pentru spălătoare și supape de legătură. Filetele de 1/2” (standard) permit montaj ușor pe orice instalație compatibilă.
| Material | oţel inoxidabil |
| Brand | FALA |
| Lungime | 800 mm |
| Diametrul interior | 8 mm |
| Diametrul exterior | 12 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | G1/2(F) x G1/2(F) |
| Curgerea apei | 32 l/min |
| Presiune maximă | 1 MPa |
| Temperatura maxima | 70 ˚C |
| Aplicație | conectarea spălătorilor de toaletă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.