

Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector LED SMD puternic cu putere 50 W și flux luminos 5000 lm, culoare alb-rece 6500 K. Dispune de 70 LED integrate cu indice de redare a culorilor CRI Ra ≥80 pentru o iluminare precisă și naturală. Carcasă din aluminiu ușor cu abajur din sticlă securizată. Tensiune 220-240 V c.a., factor de putere 0.9. Cabel de 0.25 m, izolare H05RN-F, clasa I. Montare suspendată la minimum 3 m înălțime.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 50 W |
| Fluxul luminos | 5000 lm |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 232x207.5x32 mm |
| Sursa de lumina | 70 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Lungimea cablului | 0.25 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.9 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.